Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!

Ładowanie...

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ:

Rodzaj zawodów

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów

Legenda

  • Ultra
  • Bieżnia
  • Hala
  • Górski
  • BNO
  • Schody
  • Do 5km
  • 5km
  • Do 10km
  • 10km
  • do 21km
  • 21km
  • do 42km
  • 42km
  • Transmisja
  • Wydarzenie
  • Trening
  • Ogranicznik czasowy
  • Przeszkody

Szukasz atestowanych biegów na 10 km organizowanych w twojej okolicy? Znajdziesz je w naszym kalendarzu biegowym. Kalendarzbiegowy.pl to zbiór zawodów, treningów i wydarzeń biegowych organizowanych w Polsce i zagranicą.

24 września 2016 w ramach 1. Bieg Arasmusa odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 375 zawodników, 138 pań i 237 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dominic MAILU MUSYIMI - 00:14:30
  2. Marek KOWALSKI - 00:14:37
  3. Łukasz KUJAWSKI - 00:14:48
  4. Mateusz NIEMCZYK - 00:15:19
  5. Robert SADOWSKI - 00:15:51
  6. Damian SŁAWIŃSKI - 00:15:59

Kobiety

  1. Dominika NOWAKOWSKA - 00:17:03
  2. Monika CZAPIEWSKA - 00:17:22
  3. Beata LUPA - 00:17:34
  4. Marta ŁAGOWNIK - 00:18:47
  5. Ewa MAJ-PŁOTKA - 00:18:58
  6. Kamila PLICHTA - 00:20:43

pomiar czasu: GOOD Time

24 września 2016 w ramach XV Świebodzińska Dziesiątka odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 299 zawodników, 67 pań i 232 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MIKOŁAJCZYK - 00:33:31
  2. Sebastian SOBCZAK - 00:34:58
  3. Dawid ROMANOWSKI - 00:35:15
  4. Jakub JAMROZIK - 00:35:38
  5. Mateusz ŁANGKOWSKI - 00:35:43
  6. Radosław BIALIC - 00:35:48

Kobiety

  1. Patrycja DROZD - 00:39:02
  2. Anna LASECKA - 00:39:54
  3. Mariola BIALIC - 00:43:04
  4. Elwira BAŁENKOWSKA - 00:43:09
  5. Izabela KUCHTA - 00:43:24
  6. Zofia ADAMSKA - 00:44:11

pomiar czasu: Pulsar Sport

24 września 2016 w ramach VIII Memoriał Im. Krzysztofa Wolińskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 136 zawodników, 35 pań i 101 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Aleksander DRAGAN - 00:32:46
  2. Rafał CZARNECKI - 00:32:54
  3. Sylwester LEPIARZ - 00:33:28
  4. Paweł KROCHMAL - 00:33:33
  5. Michał JAGIEŁO - 00:35:49
  6. Sebastian DUSZYŃSKI - 00:35:54

Kobiety

  1. Antonina MIŁEK - 00:40:14
  2. Lidia CZARNECKA - 00:40:55
  3. Zuzanna FIJAŁKOWSKA - 00:42:04
  4. Wioleta JAŚKOWSKA - 00:42:35
  5. Karolina KUNDYS - 00:43:50
  6. Katarzyna DOMAŃSKA - 00:45:36

pomiar czasu: Czasomierzyk

24 września 2016 w ramach II Bieg Spełniać Marzenia odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 62 zawodników, 28 pań i 34 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał WOJCIECHOWSKI - 00:15:51
  2. Maciej TOMASZEWSKI - 00:17:01
  3. Mariusz TURCZYN - 00:17:23
  4. Maciej HASIAK - 00:18:00
  5. Bogdan ZMITROWICZ - 00:18:09
  6. Łukasz MARKOWICZ - 00:18:10

Kobiety

  1. Joanna WASILEWSKA - 00:19:13
  2. Paulina WYWŁOKA - 00:19:18
  3. Katarzyna SZEPIENIEC - 00:19:54
  4. Dorota STAROŃSKA - 00:22:13
  5. Magdalena BIJOK - 00:22:41
  6. Anna GUŚCIORA - 00:22:56

pomiar czasu: Time Keeper

24 września 2016 w ramach II Bieg Spełniać Marzenia odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 52 zawodników, 17 pań i 35 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bogdan DZIUBA - 00:34:37
  2. Kamil PTAK - 00:37:09
  3. Maciej KIPER - 00:37:31
  4. Mateusz BURYŁO - 00:38:07
  5. Tomasz WÓJCIK - 00:38:09
  6. Tomasz KORZENIOWSKI - 00:39:36

Kobiety

  1. Małgorzata SIEMBIDA - 00:41:06
  2. Anna STAROŃSKA - 00:49:27
  3. Katarzyna JAMRÓZ - 00:49:55
  4. Małgorzata JAROCKA-RECZEK - 00:51:04
  5. Monika MAŁEK - 00:52:34
  6. Magdalena ISKRZYCKA - 00:53:33

pomiar czasu: Time Keeper

24 września 2016 w ramach III Nowohucki Bieg Wokół Zalewu odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 127 zawodników, 47 pań i 80 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam CZERWIŃSKI - 00:14:46
  2. Oleksii OBUKHOVSKYI - 00:14:54
  3. Tomasz KAWIK - 00:15:27
  4. Dominik TABOR - 00:15:28
  5. Sirgiej FISKOVICZ - 00:15:43
  6. Grzegorz SUDOŁ - 00:15:57

Kobiety

  1. Lilia FISIKOVICI - 00:16:22
  2. Katarzyna BRONIATOWSKA - 00:16:55
  3. Olesea SMOVJENCO - 00:18:22
  4. Aleksandra ŚNIOCH - 00:19:00
  5. Katarzyna KMIEĆ - 00:19:41
  6. Alicja ANTOSZ - 00:23:12

pomiar czasu: JKR Ostrowski

24 września 2016 w ramach 14. Mikołowski Bieg Uliczny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 238 zawodników, 57 pań i 181 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał BEJM - 00:36:10
  2. Tomasz WRÓBEL - 00:36:31
  3. Damian POŁEĆ - 00:37:30
  4. Dawid THEN - 00:37:44
  5. Witold BULIK - 00:38:00
  6. Piotr MUSKIETORZ - 00:38:07

Kobiety

  1. Mariola SOJDA - 00:40:15
  2. Emilia ROMANOWICZ - 00:42:19
  3. Agnieszka KUZYK - 00:42:27
  4. Anna SKALSKA - 00:43:30
  5. Daria MENDECKA - 00:44:33
  6. Małgorzata RENCZ - 00:45:19

pomiar czasu: JKR Ostrowski

24 września 2016 w ramach III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 112 zawodników, 33 pań i 79 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Ivkhymchuk MYKOLA - 00:16:52
  2. Musiyako IVAN - 00:16:53
  3. Zbigniew JOST - 00:17:10
  4. Piotr POBŁOCKI - 00:17:25
  5. Łukasz WIRKUS - 00:17:51
  6. Marcin SPUSTEK - 00:17:56

Kobiety

  1. Ptashuk KATSIARYNA - 00:19:08
  2. Kamila POBŁOCKA - 00:19:36
  3. Katarzyna POBŁOCKA - 00:20:15
  4. Mariola SUDZIŃSKA - 00:20:38
  5. Antonina RYCHTER - 00:20:44
  6. Alicja MISIAK - 00:21:09

pomiar czasu: GOOD Time

24 września 2016 w ramach Bieg Niezłomnych odbył się bieg na 22 km.
Bieg ukończyło 58 zawodników, 9 pań i 49 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz CHMIELEWSKI - 01:29:47
  2. Artur KOPACZYŃSKI - 01:31:03
  3. Piotr ŁABUDZKI - 01:36:38
  4. Michał KONIARZ - 01:37:01
  5. Tomasz GÓRA - 01:37:40
  6. Piotr STASIOWSKI - 01:43:27

Kobiety

  1. Agnieszka JĘDRZEJCZYK - 01:57:28
  2. Justyna PANASZEK - 01:58:09
  3. Karolina LITWIN - 01:58:51
  4. Anna CZARNOTA - 02:19:06
  5. Jolanta MICKIEWICZ - 02:22:11
  6. Elzbieta REIZER - 02:23:07

pomiar czasu: Time Keeper

24 września 2016 w ramach Bieg Niezłomnych odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 40 zawodników, 12 pań i 28 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Damian TERESZKIEWICZ - 00:22:48
  2. Józef ROJEK - 00:23:40
  3. Maciej GACEK - 00:24:49
  4. Andrzej DANIEC - 00:28:27
  5. Jacek KRANZ - 00:29:03
  6. Karol MALICKI - 00:29:27

Kobiety

  1. Joanna TERESZKIEWICZ - 00:26:52
  2. Kinga WALANIA - 00:29:39
  3. Joanna BARTOSZEWSKA - 00:34:22
  4. Marta TABAKA - 00:34:31
  5. Patrycja BARAN - 00:34:49
  6. Alina JAGUSZTYN - 00:35:27

pomiar czasu: Time Keeper

24 września 2016 w ramach Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - sezon III - bieg 9 odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 49 zawodników, 10 pań i 39 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek NIESLON - 01:28:27
  2. Bogusław OPRYSZEK - 01:29:10
  3. Marcin WIECHUŁA - 01:30:21
  4. Tomasz LEWICKI - 01:32:05
  5. Mirosław STASIAK - 01:35:02
  6. Marcin DOMAŃSKI - 01:36:56

Kobiety

  1. Alina WYLEŻAŁEK - 01:35:01
  2. Aleksandra POPIEL-KRUK - 01:44:53
  3. Anna BIENIECKA - 01:50:10
  4. Guzel MAJEWSKA - 01:52:58
  5. Klaudia CZAUDERNA - 01:59:39
  6. Beata Marta PREJS - 01:59:50

pomiar czasu: Time Keeper

24 września 2016 w ramach Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - sezon III - bieg 9 odbył się bieg na 5.274 km.
Bieg ukończyło 115 zawodników, 53 pań i 62 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Ryszard WIECZOREK - 00:19:28
  2. Arkadiusz SOPEL - 00:20:48
  3. Przemysław JĘDROS - 00:21:15
  4. Grzegorz BRYŁA - 00:22:06
  5. Patryk PACANA - 00:23:27
  6. Janusz Johan JANIK - 00:23:48

Kobiety

  1. Anna KOSMACZEWSKA - 00:26:04
  2. Katarzyna PLUTA - 00:26:52
  3. Anna KUCHARCZYK - 00:27:02
  4. Anna GOGOLIN - 00:27:16
  5. Katarzyna DOWEJKO - 00:27:34
  6. Ania MIGAS - 00:27:41

pomiar czasu: Time Keeper

24 września 2016 w ramach Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - sezon III - bieg 9 odbył się bieg na 10.548 km.
Bieg ukończyło 61 zawodników, 17 pań i 44 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz SZYMURA - 00:41:48
  2. Grzegorz BAGAN - 00:42:37
  3. Piotr WIDZIAK - 00:45:20
  4. Jerzy SALASOWICZ - 00:45:50
  5. Adam OGRODNICZEK - 00:46:17
  6. Jakub BEHRENDT - 00:47:22

Kobiety

  1. Anna SZOŁTYSEK-GRZESIKIEWICZ - 00:49:11
  2. Marzena WANIEWSKA - 00:55:05
  3. Barbara MATUSZNY - 00:55:40
  4. Katarzyna KOPLIN - 00:56:50
  5. Ewa WRÓBLEWSKA - 00:56:54
  6. Agnieszka KRZYSZKOWSKA - 00:57:44

pomiar czasu: Time Keeper

24 września 2016 w ramach Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - sezon III - bieg 9 odbył się bieg na 15.822 km.
Bieg ukończyło 17 zawodników, 5 pań i 12 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz GRZESIKIEWICZ - 01:11:54
  2. Tomasz BEZUSZKO - 01:13:36
  3. Tomasz PAJĄK - 01:17:15
  4. Mariusz PRZYBYLSKI - 01:20:46
  5. Łukasz KONIECKO - 01:21:38
  6. Marcin LEŚNIAK - 01:24:41

Kobiety

  1. Teodozja GDULA - 01:29:51
  2. Małgorzata MALSKA-WYROZUMSKA - 01:30:03
  3. Ewa LEŚNIAK - 01:30:43
  4. Barbara ĆWIOK - 01:38:43
  5. Agnieszka STOLARZ - 01:44:56

pomiar czasu: Time Keeper

24 września 2016 w ramach XXXV Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 675 zawodników, 171 pań i 504 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mykola IUKHYMCHUK - 00:30:07
  2. Francis KIOKO NZYOKI - 00:30:22
  3. Mariusz GIŻYŃSKI - 00:30:59
  4. Ivan MUSIYAKO - 00:32:23
  5. Kamil NARTOWSKI - 00:33:08
  6. Mikołaj RACZYŃSKI - 00:33:34

Kobiety

  1. Katrzyna KOWALSKA - 00:34:31
  2. Marta KRAWCZYŃSKA - 00:35:14
  3. Aleksandra BRZEZIŃSKA - 00:35:18
  4. Ewelina PAPROCKA - 00:35:35
  5. Natalia NAHIRNIAK - 00:35:47
  6. Aleksandra LISOWSKA - 00:35:51

pomiar czasu: DomTel-Sport

24 września 2016 w ramach Maraton Puszczy Goleniowskiej odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 74 zawodników, 30 pań i 44 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Rafał WILK - 01:18:14
  2. Artur BOBROWICZ - 01:27:53
  3. Grzegorz PLUTA - 01:28:50
  4. Waldemar KOWALCZYK - 01:28:52
  5. Paweł KŁYSZEJKO - 01:28:58
  6. Wojciech CIEŚLUKOWSKI - 01:29:05

Kobiety

  1. Wioletta MURAWSKA - 01:40:36
  2. Kasia OTOKA - 01:43:16
  3. Agnieszka BOCK - 01:51:16
  4. Małgorzata GRABSZTUNOWICZ - 01:52:05
  5. Klaudia NOWAK - 01:55:16
  6. Hania FRĄCKOWIAK - 01:58:14

pomiar czasu: GOOD Time

24 września 2016 w ramach Maraton Puszczy Goleniowskiej odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 72 zawodników, 11 pań i 61 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz ŁUŻYŃSKI - 02:57:40
  2. Przemysław KOCIUBA - 03:11:39
  3. Sylwester HAWROT - 03:12:21
  4. Robert DERDA - 03:14:08
  5. Dariusz KOZAK - 03:15:16
  6. Łukasz STEFANIAK - 03:15:43

Kobiety

  1. Iwona KOZANECKA - 03:51:45
  2. Katarzyna ROSTRYGIN - 04:01:36
  3. Anna GÓRSKA - 04:14:03
  4. Izabela KACHNOWICZ-BUKAŁA - 04:23:21
  5. Katarzyna PRZYWECKA - 04:25:42
  6. Agnieszka GLEBKOWICZ - 04:52:22

pomiar czasu: GOOD Time

24 września 2016 w ramach Maraton Puszczy Goleniowskiej odbył się bieg na 10.5 km.
Bieg ukończyło 61 zawodników, 35 pań i 26 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Radosław PIWOWARSKI - 00:40:39
  2. Daniel NOWAK - 00:41:56
  3. Marcin WOJTYSIAK - 00:45:15
  4. Marcin GUZIKIEWICZ - 00:45:56
  5. Grzegorz LEWANDOWSKI - 00:46:13
  6. Grzegorz MOMOT - 00:48:40

Kobiety

  1. Agnieszka MŚCICHOWSKA - 00:49:44
  2. Jolanta PUCHALSKA - 00:49:54
  3. Sandra DOŁŻAŃSKA - 00:52:10
  4. Joanna KABAT-KOPERSKA - 00:55:11
  5. Bożena IWANICKA - 00:55:42
  6. Julita OLESIŃSKA - 00:56:20

pomiar czasu: GOOD Time

23 września 2016 w ramach Puchar Maratonu Toruńskiego - bieg 6 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 78 zawodników, 24 pań i 54 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof KAŁASKA - 00:17:16
  2. Artur ŻELISZCZAK - 00:17:23
  3. Dariusz MURAWSKI - 00:17:31
  4. Krzysztof WERNER - 00:17:51
  5. Krzysztof RETECKI - 00:17:52
  6. Radosław ŁUCZAK - 00:17:56

Kobiety

  1. Julia MARKOWSKA - 00:21:49
  2. Mirosława SZWEDA - 00:21:59
  3. Kinga KRYSTEW-GARWOLIŃSKA - 00:22:10
  4. Magda GURTOWSKA - 00:22:17
  5. Magdalena GRABARSKA - 00:22:49
  6. Elżbieta STAWARSKA - 00:22:57

pomiar czasu: STS-Timing

22 września 2016 w ramach ITMBWieczorem #54 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 10 zawodników, 1 pań i 9 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin KRYGIER - 00:18:02
  2. Michał WIŚNIEWSKI - 00:19:11
  3. Maciej JASZCZYŃSKI - 00:19:28
  4. Michał TARGOSZ - 00:19:30
  5. Rafał PUTAJ - 00:20:10
  6. Dariusz FIREK - 00:23:24

Kobiety

  1. Magdalena NABIELEC - 00:20:55

22 września 2016 w ramach ITMBWieczorem #54 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 18 zawodników, 2 pań i 16 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam KLIMCZAK - 00:39:07
  2. Mateusz SZTANDUR - 00:39:31
  3. Bogusław OPRYSZEK - 00:39:56
  4. Jerzy PODGÓRSKI - 00:39:57
  5. Bartosz GIERLICKI - 00:42:48
  6. Paweł HADYNA - 00:44:12

Kobiety

  1. Aneta SZUBA - 00:44:03
  2. Barbara OWSIAK - 01:04:19

20 września 2016 w ramach ITMBWieczorem #53 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 38 zawodników, 9 pań i 29 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin KRYGIER - 00:18:14
  2. Wojciech BUKOWICKI - 00:18:20
  3. Piotr KRYGOWSKI - 00:18:22
  4. Mateusz SZTANDUR - 00:18:33
  5. Adam KLIMCZAK - 00:19:06
  6. Grzegorz GRYGIERZEC - 00:19:32

Kobiety

  1. Magdalena NABIELEC - 00:20:58
  2. Aneta SZUBA - 00:21:41
  3. Agnieszka DZIEDZINIEWICZ - 00:23:06
  4. Alicja BIELACHOWICZ - 00:24:19
  5. Jadwiga TARKOWSKA - 00:26:13
  6. Aleksandra WARGACKA - 00:30:45

18 września 2016 w ramach I Bieg Sulecha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 129 zawodników, 31 pań i 98 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MIKOŁAJCZYK - 00:34:25
  2. Tomasz SOMMER - 00:35:03
  3. Tobiasz BELGRAU - 00:36:31
  4. Adam SOBCZYŃSKI - 00:36:51
  5. Kornel BALINOWSKI - 00:36:52
  6. Adam KUŚ - 00:37:16

Kobiety

  1. Agnieszka STACHOWIAK - 00:37:12
  2. Agnieszka WITCZAK-FLAJSZER - 00:39:27
  3. Anna ŁUKASIEWICZ - 00:45:10
  4. Joanna TOMOŃSKA-MALINOWSKA - 00:45:37
  5. Bożena BORKOWSKA - 00:45:52
  6. Katarzyna TOMCZAK - 00:46:39

pomiar czasu: Super-Sport

18 września 2016 w ramach Pokonaj Focha IV odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 46 pań i 78 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jacek DUDEK - 00:18:03
  2. Michał MAKOWICZ - 00:18:08
  3. Przemysław KOZIARZ - 00:18:23
  4. Grzegorz NOWORYTA - 00:19:03
  5. Michał WELBER - 00:19:07
  6. Kazimierz GRYCMAN - 00:19:21

Kobiety

  1. Magdalena NABIELEC - 00:21:26
  2. Magdalena CZUSZ - 00:21:37
  3. Joanna NABIELEC - 00:22:35
  4. Anna KRUPA - 00:23:36
  5. Agnieszka FEĆ - 00:24:37
  6. Olga STĘPIEŃ-WYROBIEC - 00:25:06

pomiar czasu: Datasport

18 września 2016 w ramach Pokonaj Focha IV odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 104 zawodników, 33 pań i 71 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Pawel STARZAK - 00:38:53
  2. Krzysztof BIEL - 00:39:12
  3. Wojciech RYKAŁA - 00:39:18
  4. Wojciech OPYRCHAŁ - 00:40:22
  5. Piotr PAŁAC - 00:40:27
  6. Aleksander KOWALSKI - 00:40:40

Kobiety

  1. Agnieszka SZMIGIEL - 00:47:42
  2. Anna GĄSIENICA-ROJ - 00:48:04
  3. Irmina GRABOWSKA - 00:48:31
  4. Sabina BISZTYGA - 00:49:48
  5. Jolanta NIEDZIELCZYK - 00:50:56
  6. Joanna MENŻYK - 00:51:04

pomiar czasu: Datasport

18 września 2016 w ramach Bieg Pamięci - Włochy 44 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 62 zawodników, 21 pań i 41 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam ŚWIRGOŃ - 00:15:17
  2. Sławomir PTAK - 00:15:27
  3. Grzegorz CHOJNACKI - 00:17:50
  4. Marcin PIETRASZEK - 00:18:34
  5. Paweł KARSZNIA - 00:19:04
  6. Mateusz ZGODA - 00:19:35

Kobiety

  1. Marzena STARZYK - 00:19:30
  2. Weronika MĄCZEWSKA - 00:22:06
  3. Justyna JONIK - 00:23:09
  4. Katarzyna JABŁOŃSKA - 00:24:36
  5. Agnieszka JASIŃSKA-KOT - 00:25:02
  6. Ewa WÓJCICKA - 00:25:14

18 września 2016 w ramach III Świdwińska Mila odbył się bieg na 1 mile.
Bieg ukończyło 50 zawodników, 17 pań i 33 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Karol PUSZKIEWICZ - 00:05:07
  2. Piotr IGNACZAK - 00:05:11
  3. Janusz BARTKOWIAK - 00:05:23
  4. Grzegorz EMILIT - 00:05:29
  5. Łukasz GOLIŃSKI - 00:05:38
  6. Wojciech WEINER - 00:05:40

Kobiety

  1. Izabela FRONTCZAK - 00:05:53
  2. Magdalena SOBIERAJ - 00:07:32
  3. Bożena PAWLIK - 00:07:57
  4. Ewa KUDELSKA - 00:08:09
  5. Małgorzata MALINOWSKA - 00:08:09
  6. Wioletta ŁOZIŃŚKA - 00:08:39

pomiar czasu: iNet Technology

18 września 2016 w ramach II Urodzinowy Bieg Miasta Pilzna odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 131 zawodników, 36 pań i 95 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz CZYŻ - 00:38:06
  2. Bernard BYSTREK - 00:40:21
  3. Paweł GUZIK - 00:41:37
  4. Łukasz NOWAK - 00:41:51
  5. Piotr MOŹDZIERZ - 00:42:13
  6. Maciek SĄSIADEK - 00:42:28

Kobiety

  1. Katarzyna ALBRYCHT - 00:41:20
  2. Marta PRAJZNER - 00:42:03
  3. Monika KAWA - 00:44:53
  4. Marzena MOSKAL - 00:48:58
  5. Beata SŁOMSKA - 00:49:45
  6. Martyna ORKISZ - 00:49:45

pomiar czasu: Time Keeper

18 września 2016 w ramach II Bieg po zdrowie w Piszczacu odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 38 zawodników, 7 pań i 31 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek JAROSZUK - 00:18:08
  2. Leszek STUBIŃSKI - 00:18:46
  3. Jacek CHRUŚCIEL - 00:18:53
  4. Michał BŁĘDOWSKI - 00:19:47
  5. Andrzej PAWONIAK - 00:19:52
  6. Cezary SADOWSKI - 00:20:03

Kobiety

  1. Beata CHRUŚCIEL - 00:24:46
  2. Patrycja SŁUPSKA - 00:25:42
  3. Edyta PRUDACZUK - 00:27:35
  4. Dagmara TIMOSZUK - 00:28:13
  5. Magda SADOWSKA - 00:28:31
  6. Martyna BUDZYŃSKA - 00:29:55

pomiar czasu: Time2go

18 września 2016 w ramach Parkowa Piątka z Grupą Malbork odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 80 zawodników, 30 pań i 50 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon KOSMALA - 00:15:47
  2. Kamil DOBROWOLSKI - 00:16:56
  3. Marcin KLONOWSKI - 00:17:08
  4. Łukasz GODLEWSKI - 00:17:15
  5. Paweł OLIWIŃSKI - 00:17:17
  6. Zenon KASZUBOWSKI - 00:17:20

Kobiety

  1. Agnieszka STOLARÓW - 00:21:05
  2. Alicja WALENDZIAK - 00:21:06
  3. Alicja ANTOSZ - 00:21:46
  4. Agnieszka OLIWIŃSKA - 00:22:26
  5. Paulina PIETRUSZYŃSKA - 00:22:29
  6. Joanna WLAZŁO - 00:22:37

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów

  • Matall ocenił III Zielona Mila
    Ocena ogólna: 9
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 7
    Organizacja: 8
    Dla początkujących: 10

  • Janum ocenił 8 Bytomski Półmaraton
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 8
    Atmosfera: 10
    Wartość: 9
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 9
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 9

  • Jerzy Radwański ocenił 10. Bieg po Dolinie Będkowskiej
    Ocena ogólna: 9
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 8
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 0
    Organizacja: 7
    Dla początkujących: 8